Hakkımızda

Gürel Tower Residence seçkin tarzı ve göz doldurucu mimarisiyle İzmir’in en rağbet gören binası olarak 2007 yılından günümüze varlığını sürdürmektedir. Gerek İzmir’in güzel semti Alsancak’ın kalbinde yer alan konumu ile gerekse SUNAR BİNA YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.’nin başarılı idaresiyle her İzmirli’ nin ikamet etmek için can attığı bu gözde binanın inşaatı 2007 yılının Mart ayında tamamlanmış ve aynı yılın Mayıs ayında bina içinde oturulmaya başlanmıştır. İzmir’in ilk Residence’ı olma özelliğine sahip olan binamızın proje aşamasındayken tüm dairelerinin satın alınması ne kadar doğru ve yerinde bir kararla hayata geçirildiğinin büyük bir ispatıdır.

Binamızda 1+1,2+1,3+1 seçenekleriyle 6 farklı tip olmak üzere toplamda 102 daire ve her daire için 1 araçlık otopark yeri bulunmaktadır. Dairelerimizin kalitesi gerek tasarımları gerekse demirbaş ürünleriyle öne çıkmaktadır. Her daire Franke marka full ankastre ürünler ve LG marka klimalarla donatılmıştır. Kaliteli malzemeyi olmazsa olmaz kategorisinde değerlendirenlerin tercihi olan binamızda eşyalı ve eşyasız daire seçenekleri bulunmakta olup; güncel doluluk oranı %99 ‘dur.

Daire sakinlerimizin güvenliği bizim için önem arz etmektedir. Binamızda 7 gün 24 saat Guts Güvenlik şirketi tarafından güvenlik hizmeti verilmektedir. Binamız 24 saat boyunca CCTV kamera sistemiyle izlenmektedir. Binamız genel alanlarında dolaşım, passcardlarla gerçekleşmektedir, bu sayede binaya yabancı girişi engellenmiştir. Görüntülü İntercom cihazlarının kullanıldığı binamızda giriş ve çıkışlar kontrol altındadır. Güvenlik konusundaki titizliğimiz birçok kişinin yaşamak için Gürel Tower Residence’ı seçmesinde başta gelen sebeplerden biridir.

Gürel Tower Residence her konuda olduğu gibi temizlik konusunda da farkını ortaya koymaktadır. Genel alanlarımızın temizliği FMS Temizlik Hizmetlerinden profesyonel bir ekip tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. İsteyen daire sakinlerimize daire temizliği ve kuru temizleme hizmeti de verilmektedir.

İleri teknolojik donanıma sahip olan binamız 663 adet kazık üzerine inşa edilmiş olup yapımında bu tip yapılarda kullanılan C25 beton yerine Avrupa standartlarının en üstü olan C35 beton kullanılmıştır. Dış cephe camlarımız Avrupa’da birçok büyük projeye imza atmış olan Metal Yapı şirketi tarafından yapılmış, dünyada benzeri olan diğer binalara göre en donanımlı malzemeler ile yapılandırılmıştır.

Binamız çatı izolasyonunun Henkel Türk A.Ş. tarafından yapılmasının yanı sıra binamızın içinde ve dışında kullanılan malzemeler kaliteden asla ödün vermediğimizin ve vermeyeceğimizin göstergesidir. Bünyemizde bulunan Aquamatch su arıtma tesisi ile filtrelenerek dairelere verilen şebeke suyunun içilebilir kıvamda olması sağlanmaktadır. Dairelerde ve ortak alanlarda bulunan duman dedektörleri ve sprinkterlar ile acil durumda (elektrikli ve dizel pompalar sayesinde) otomatik devreye giren yangın pompa istasyonunu göz önünde bulundurursak Gürel Tower Residence’ın kendi kendine yetebilen kocaman bir tesis olduğu sonucuna varılır.

Binamızda bulunan 8 adet asansör Dünya’nın en büyük asansör şirketi KONE tarafından yapılmıştır. Kone , asansörlerimizin 24 saat sürekli çalışır durumda olması için binamıza servis hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca binamızda doğal gaza uyumlu yerden ısıtma sistemi ve daireler taze hava verilmesini sağlayan iklimlendirme sistemi bulunmaktadır. Bu alt yapıyı korumak ve geliştirmek adına var olan teknik ekibimiz dairelerimize ücretsiz servis sunmaktadır.

Bina yönetimimiz Sunar Bina Yönetim Hizmetleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir. Profesyonel bir şekilde çalışan GTR TEAM bünyesinde daire sakinlerimizin her an ulaşabileceği Halkla ilişkiler departmanı bina içerisinde ve bina dışarısında ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlamaktadır. Faturaların takibi, kuru temizleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, daire temizliklerinin organize edilmesi, şehirde gerçekleştirilen etkinliklerden haberdar olma, havaalanı transfer desteği, catering hizmet desteği gibi hizmetlerden yaralanabilirsiniz. Bina içerisinde ve dairelerinizde gerçekleştirmek isteyeceğiniz her türlü dekorasyon ve tadilatınızda güvenli, hızlı ve en uygun hizmeti alabileceğiniz teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun dışında binamızda bulunan servis personeline gün içerisinde ihtiyaçlarınızı aldırabilir, haftalık ve günlük yapılması gereken alışverişlerinizi yönlendirebilirsiniz.

5. Katımızda bulunan fitness salonumuz 24 saat boyunca tüm daire sakinlerimizin ücretsiz kullanımına açıktır. Bunun dışında özel olarak plates reformer ile Personal Training dersleri verilmektedir. 4. Katta bulunan ‘’Residence Club’’ tüm daire sakinlerimizin iş toplantıları, özel toplantılar, maç keyfi gibi organizasyonları için kullanabilecekleri şekilde hizmet vermektedir.Ayrıca burada misafirlerinize sıcak içeceklerimizden ikram edebilir ve ücretsiz wi-fi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak; bünyemizde bulunan Dokay A.Ş. , Brother’s bay-bayan kuaförü, Foça Sigorta LTD. ŞTİ., Mudo ve Mudo Consept mağazaları her ihtiyacı karşılamaya yönelik bir anlayışla var olmaya devam etmektedir.

GÜREL TOWER RESIDENCE'NİN AYRICALIKLI HİZMETLERİ;

 • CONCIERGE HİZMETİ
 • 7/24 GÜVENLİK HİZMETİ
 • VIP TRANSFER HİZMETİ
 • ALIŞVERİŞ SERVİSİ
 • GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI
 • PROFESYONEL SAĞLIK DANIŞMANLIĞI
 • AMBULANS HİZMETİ
 • VETERİNER DANIŞMANLIK HİZMETİ
 • TEKNİK DESTEK HİZMETİ
 • TERZİ VE LOSTRA HİZMETİ
 • HOUSEKEEPING
 • CATERING HİZMETİ
 • TOPLANTI HİZMETLERİ
 • KURU TEMİZLEME

Foto Galeri

Sizin için seçtiklerimiz...